VIDEO / Puthje dhe shuplaka mes boksierëve, video që rikthehet virale në rrjet

Është rikthyer virale në web një video e vitit 2019 në të cilën një boksiere, gjatë ballafaqimit kokë më kokë me kundërshtaren, puth rivalen, që reagon duke e goditur me shuplakë.

Protagonistet janë Ewa Brodnicka dhe Edith Soledad Matthysse: e para puth papritur Matthysse, që i përgjigjet me një shuplakë në fytyrë.

Më pas nis sherri dhe duhet ndërhyrja e forcave të sigurisë që të ndajnë dy boksierët. Video është bërë shumë virale sidomos në Twitter. / Oversport.tv