VIDEO/ Si të “driblosh” ujin për të shënuar një nga golat më të çuditshëm

Ryan Broom ka shënuar një nga golat më të çuditshëm në League One në Angli, në minutat shtesë të duelit Plymoth Argyle-Bolton.

Mesfushori ia doli të shmangte ujin që i kishte përkeqësuar kushtet në fushën e blertë.

Edhe pse disa herë topi u ndal disa herë, mesfushori i Plymoth a doli ta çonte në rrjetë në momentin e fundit dhe video tani po bën xhiron e rrjetit. / oversport.tv