VIDEO/ Spalleti bëhet viral në Rusi, gjesti ndaj trajnerit rival i habit të gjithë

Luciano Spalleti është kthyer viral në rrjetet sociale në fund ndeshjes së Europa League kundër Spartak Moscow në Rusi.

Tekniku italian ka refuzuar t’i japë dorën rivalit të tij, Rui Vitoria, edhe pse ai shkoi ta takonte.

Trajneri i skuadrës ruse ka mbetur i befasuar nga Spalleti dhe e shpreh edhe me mimikën e tij diçka të tillë. / oversport.tv