VIDEO/ Stadiumi i Andorrës përfshihet nga flakët, në rrezik dueli me Anglinë

Anglia do të luajë nesër kundër Andorrës, por së fundmi ka ndodhur një incident në stadiumin kombëtar të shtetit të vogël.

Stadiumi Kombëtare është përfshirë nga flakët dhe shtëllunga të mëdha tymi janë lëshuar përreth tij.

Mbetet të shihet se çfarë do të vendoset për ndeshjen, nëse do të shtyhet apo do të luhet në një impiant tjetër. / oversport.tv