VIDEO/ “U tha, u bë”, Broja e mban fjalën dhe dhuron “show” me Southampton

Armando Broja po tregon cilësitë e tij edhe në Premier League. Sulmuesi është huazuar te Southampton, nga Chelsea.

Shtatlarti, i cili njihet edhe për shpejtësinë e tij, ka tërhequr vëmendjen me një gol të shënuar në stërvitje sot.

Broja shfaqet duke u thënë shokëve të skuadrës që do ta çojë topin në trekëndësh dhe ashtu bëri.

Southampton sigurisht që nuk e humbi mundësinë ta postonte videon e golit të Brojës ne rrjetet sociale të klubit. / oversport.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Southampton FC (@southamptonfc)