Viktoria Varga tregon pushimet në Greqi

E fejuara e sulmuesit Graziano Pelle, Viktoria Varga po shijon pushimet në Greqi.

Modelja po pushon në hotelin “Four Seasons Astir Palace” dhe me fotot në Instagram u tregon fansave të saj se si po shkojnë pushimet në tokën Helene.