Viky Varga godet sërish, ndan me të gjithë surprizën e bukur

Viky Varga vazhdon t’i magjepsë të gjithë me fotografitë e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një koleksion me të brendshme të bardha duke i lënë të gjithë “me gojë hapur”.

Partnerja seksi e Graziano Pelle ka ndarë me ndjekësit edhe surprizën që ka marrë për Shën Valentin.

Një tufë me trëndafila të kuq dhe disa tullumbace në formë zemre ishte ajo çfarë Varga shpërndau me ndjekësit e saj. /oversport.tv

Foto: vikyvarga Instagram