Yjet e PSG-së festojnë ditëlindjen e bukuroshes Cindy Bruna

Yjeve të PSG-së Neymar, Kylian Mbappe dhe Marco Verratti, iu bashkua edhe Lewis Hamilton në festën e ditëlindjes së modeles Cindy Bruna.

27-vjeçarja kishte ftuar shumë lojtarë të PSG-së edhe në festën që zhvilloi vitin e kaluar. Modelja bukuroshe kishte shumë të ftuar VIP në festën e saj.