Zyrtare: Arbin Zejnullai firmos për tre vite me Egnatian

Egnatia ka bërë një tjetër afrim në këtë merkato vere. Këtë herë është mesfushori Arbin Zejnullai i cili do të mbrojë ngjyrat e Egnatias për tre sezonet e ardhshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale.  “Klub Futboll Egnatia njofton se ka arritur të nënshkruaj me mesfushorin Arbin Zejnullai.

23-vjeçari ka firmosur kontratë 3 vjeçare me klubin tonë”, shkruhej në njoftimin e publikuar. Zejnullahi më parë ka qenë edhe pjesë e Shkëndijës së Tetovës, Lokomotivës së Zagrebit dhe Rabotnickit.