Zyrtare: Interi beson tek Inzaghi, tekniku rinovon kontratën deri në vitin 2025

Tashmë është zyrtare: Interi dhe trajneri Simone Inzaghi kanë vendosur të zgjasin bashkëpunimin.

Ka qenë klubi zikaltër që përmes një njoftimi deklaron se ka rinovuar kontratën e trajnerit Inzaghi.

“Interi ka kënaqësinë të njoftojë se ka rinovuar kontratën me trajnerin Simone Inzaghi. Sipas marrëveshjes së re, tekniku do të qëndrojë në krye të skuadrës zikaltër deri në vitin 2025”, shkruhet në njoftimin e klubit. /Oversport.tv