Zyrtare: Kukësi vazhdon punën për sezonin tjetër, largon nga ekipi tre lojtarë

Kukësi po programon ekipin për sezonin e ardhshëm, ndërsa ditën e sotme ka zyrtarizuar edhe tre largime të tjera. Verilindorët kanë mbyllur bashkëpunimin me Alija Krnić, Filip Gligorov dhe Artiom Puntus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi i Kukësit me anë të një postimi në rrjetet sociale. Kukësi falenderoi tifozët për bashkëpunimin, ndërsa njoftoi se nuk do të jenë më pjesë e ekipit për sezonin e ardhshëm.

“Njoftim i klubit!

FK Kukësi njofton mbylljen e bashkëpunimit me futbollistët Alija Krnić, Filip Gligorov dhe Artiom Puntus. Pas mbylljes së sezonit, palët kanë arritur marrëveshje për mbylljen e bashkëpunimit.

FK Kukësi falënderon futbollistët për kontributin e dhënë dhe iu uron suksese në karrierën e tyre.”

/oversport.tv